Tree House Tulum Hotel
| Internet WiFi is beschikbaar in kamers | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Daarnaast beschikt het comfortabele Tree House Tulum Hotel over een tuin, waar gasten een patio kunnen vinden.
Het centrum van Tulum Pueblo kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals de Grand Cenote liggen op 3 km afstand. Dit pension bevindt zich binnen 5 minuten wandelafstand van Avenida Kukulkan in Tulum Pueblo. Tree House bevindt zich op 3,1 km van het Nationaal Park Tulum en andere belangrijke bezienswaardigheden van Tulum Pueblo. Busstation Tulum is binnen het bereik van dit hotel in Tulum Pueblo gesitueerd.
Een patio en een kitchenette zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. Sommige kamers beschikken over handdoeken en een douche. Ze beschikken ook over gedeelde badkamers.
El Diez Tulum met Argentijnse keuken bevindt zich op 12 minuten lopen van deze accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Diving Cenotes dive center560 km
- La Iglesia de Dios de la Profecia719 km
- Iglesia Pentecoste "Agua de Vida"709 km
- Cenotes Casa Tortuga Tulum268 km
- Cenote Yax Kin Camping287 km
- Las Pinturas593 km
- MiNiAtUrE art Gallery607 km
- Luchthavens
- Vliegveld Playa del Carmen64 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Patio
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Tree House Tulum Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Tree House Tulum Hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Tree House Tulum Hotel?
Playa del Carmen luchthaven en Tree House Tulum Hotel zijn gescheiden door een 65 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Tree House Tulum Hotel?
Klanten van Tree House Tulum Hotel moeten om 15:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Tree House Tulum Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Tree House Tulum Hotel is $30. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Tulum Pueblo?
Dit hotel in Tulum Pueblo biedt Vierpersoonskamer en Double Kamer om eruit te kiezen.